GündemManşetSiyaset

MACİT GÜNDOĞDU’DAN REFERANDUM AÇIKLAMASI

????????????????????????????????????

AK Parti Bodrum Teşkilatı Referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Bodrum Teşkilatı Bodrum ve Mahallerinde açılan “EVET” stantlarıyla anayasa tanıtım kitapçığı ve maddeleri anlatan broşürleri halka vererek bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

İlçe Başkanı Macit Gündoğdu yaptığı açıklamada; “Teşkilatımızla birlikte yaklaşık 2 aydır referandum süreciyle alakalı halkımızı bilinçlendirmeye devam ediyoruz. Teşkilatımız bir yandan ev ziyaretleri biryandan kahvehane toplantıları, esnaf ziyaretleri STK ziyaretleri, Dernek ziyaretleri ile bu çalışmaları sürdürüyoruz.”

Bugüne kadar Bodrum seçmenimizin büyük bir bölümüyle bire bir temasa geçip bilgilendirmelerimize devam ettik son haftaya girerken sıkılmadık el bırakmayıncaya kadar çalışmalarımız devam edeceğiz diyen Gündoğdu “Bizim inancımız Şudur; 16 Nisan bir siyasi tercih değildir 16 Nisan ülkemizin geleceği için tarihi bir gündür. Biz milletimize neden “EVET” denmesi gerektiğini her seçmenimizin yanına giderek önemini anlatıyoruz. Bodrumda 16 Nisanda üstüne düşeni yapıp yüksek oranda “EVET” diyerek doğrunun yanında olduğunu gösterecektir.” dedi

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu