EkonomiGündemManşet

BAŞKAN KOCADON, BODEX 2017 TURİZM FUARI’NI ZİYARET ETTİ

baskan kocadon bodex 2017 turizm fuarini ziyaret etti (8)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum’un ev sahipliğinde Marmaris Fuarcılık tarafından organize edilen BODEX 2017 2. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı’nı gezdi.

Bodrum Belediyesi’nin de destekleriyle Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Alanı’nda, 29 Mart-01 Nisan 2017 tarihleri arasında bu yıl ikincisi düzenlenen BODEX 2017 Turizm Fuarı devam ediyor. Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ ve meclis üyeleri ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez’le birlikte fuarı ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, stantları dolaşarak yetkililerden ürünler hakkında bilgi aldı. Başkan Kocadon ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı Muğla tanıtım standını da ziyaret etti.

Fuarın sektöre hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Kocadon, kendisine eşlik eden Marmaris Fuarcılık ve Organizasyon (MARFO) Genel Müdürü Volkan Gülcan’dan da fuar hakkında bilgiler aldı. Stantlardaki ürünleri ise tek tek inceleyerek yeni bir yazılım ile sürücü adayları için hazırlanmış ve lansmanı da ilk kez Bodrum’da, BODEX 2017 fuar alanında yapılan araç simülatörünü test etti.

60 stant ile 200 civarında katılımcı firmanın bulunduğu BODEX 2017 2. Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı’nda; mobilya, güvenlik sistemleri, elektrik, elektronik, mutfak, banyo, sanayi tipi çamaşır makinesi, çevre, bahçe ekipmanları, jeneratör, kesintisiz güç kaynağı, çay ve kahve makineleri, yer döşeme vb. ürünler, turizmcilerin ve ilgili vatandaşların beğenisine sunuluyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu