AsayişGündemManşet

GAZETECİLERİN KARDAK NÖBETİ

gazeteciler_kardaki_ziyaretGünlerdir yerel, ulusal ve uluslararası gündemde yer bulan Kardak’ta ki gelişmeleri Bodrumlu basın mensupları takip ediyor.

1996 yılında Figen Akad isimli kuru yük gemisinin Kardak kayalıklarına çarpması ile başlayan ve 31 ocak günü hat safhaya ulaşan Kardak krizinin 21. Yıldönümü öncesi kayalıklarda başlayan hareketlilik devam ederken, Bodrumlu gazeteciler sabahın ilk saatlerinden itibaren bölgede nöbet tutmaya devam ediyor. Gün boyu Kardak’ı izleyen Bodrumlu gazeteciler, gün içinde yaşanan gelişmeleri tüm Türkiye’ye aktarıyor.

Soğuktan korunmak için ateş yakan gazeteciler, yaktıkları ateşte çay demleyerek yemek pişirerek gün boyu Kardak’ı izliyorlar.

Anadolu Ajansı muhabiri Ali Ballı, DHA muhabiri Yaşar Anter, İHA muhabiri Eren Ayhan ve TRT muhabiri Selçuk Şimşek Pazar günü başladıkları Kardak takibine bugün de devam ediyor.

 

Muhabir: Mehmet Can MERAL

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu