AsayişGündemManşet

YÖNETMENİN EVİNİ SOYDULAR

bodrum-harun özakıncıYönetmen ve tiyatro oyuncusu Harun Özakıncı ve tiyatro oyuncusu Ülkü Aşaröz evlerine hırsız girdiği haberini tiyatro sahnesinde aldı.

Bodrum’da sahnelenen ’Naptorun Pansiyon’ isimli tiyatronun oyuncularından Harun Özakıncı ve Ülkü Aşaröz, sahnedeyken evlerine hırsız girdiğini öğrendi. Haberi duymalarına rağmen oyunu terk etmeyen ikili daha sonra İstanbul ve Ankara’da ki evlerine dönüp şikâyetçi oldu. Özkazancı ve Aşaröz’ün aynı anda farklı şehirlerde bulunan evlerine eş zamanlarda hırsız girmesi ise şaşırttı.

Tiyatro oyununun ardından ilk uçakla Ankara ve İstanbul’da bulunan evlerine giden Harun Özkazancı ve Ülkü Aşaröz polise şikayetçi oldu. Özkazancı’nın evinde bulunan bir miktar para ve altının, Aşaröz’ün ise 35 Bin TL değerindeki motosikletinin çalındığı öğrenildi.

Öte yandan Harun Özakıncı, Facebook sayfasından “Ben sahnedeyken evimi soyan hırsız! Buradan takip edip evde olmadığımı biliyorsan gene buradan oku” yazarak hırsıza mesaj gönderdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu