GündemManşetSiyaset

EMNİYETE TAZİYE ZİYARETİ

2CHP Bodrum İlçe Başkanı ve beraberindekiler Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’a taziye ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanı Recai Seymen, Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyarette, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü akşamı İstanbul’da oynan bir maç sonrası stadyum dışında görev yapan ve haince yapılan bombalı saldırı sonucu şehit düşen Çevik Kuvvet polisleri için gerçekleştirilen ziyarette, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş nezdinde tüm emniyet camiasına başsağlığı temennisinde bulundu ve şehitler için duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Seymen ziyarette şunları söyledi:

“Terör, can yakmaya devam ediyor. Bu çırpınışlar kimseye fayda vermiyor ve vermeyecek. Vatan, millet için görev yapan kardeşlerimizi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah rahmet eylesin. Kederli ailelerine sabırlar diliyorum.”

Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Candaş’da “sözün bittiği yerdeyiz” diyerek, şehitlere Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu