EkonomiGündemManşet

BODRUM STANDI 10.KEZ AÇILACAK

BODTO TRAVEL TURKEY 2014Travel Turkey Turizm Fuarı’nda 10. Kez yer alacak olan BODTO standı için otobüs kaldırılacak.

Bodrum Ticaret Odası, 8-11 Aralık tarihleri arasında İzmir’de 10. Kez gerçekleşecek olan Travel Turkey Turizm Fuarına tüm üyelerini ve tüm Bodrum severleri davet ettiklerini açıkladı.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum’un turizm sezonu için fuarın en ufak getirisinin bile önemli olduğunun altını çizerek şöyle dedi: “İstikrarlı olarak 10. kez katılım gösterdiğimiz Travel Turkey Turizm Fuarında 8-11 Aralık tarihleri arasında, B Holünde BODRUM standı ile tekrar sizlerleyiz. Fuar katılımımızın temel amacı Bodrum markasının fuarda yeniden fark yaratması ve üyelerimize verimli iş toplantıları yapabilecekleri ortamı sunmaktır. BODTO olarak dileğimiz Bodrum standımızda yapılan görüşmelerden üyelerimizin olumlu sonuç almasıdır.”

Üye hizmetinin her şeyin önünde geldiğini bildiren BODTO Başkanı, “BODRUM Standı sizler için yapıldı, tüm üyelerimizi ve Bodrum severleri 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmirde aramızda görmek istiyoruz!”  diyerek stanttaki iş toplantılarının BODTO fuar sorumluları tarafından takip edilerek kayda geçirileceğini bildirdi.

Gastronomi Kongresi ve B2B İşbirliği Günleri ile Fuar Renklenecek

Fuar alanında eşzamanlı olarak 2. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de gerçekleşecek. Ayrıca B2B İşbirliği Günleri ile Dünyanın çeşitli ülkelerinden tur operatörleri, seyahat acenteleri ve turizm basını fuarda bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu