GündemHayatManşet

ADANA’YA YARDIM ELİ

Adanaya yardim eli (2)Geçtiğimiz günlerde Adana’da ortaokul öğrencilerinin kaldığı kız yurdunda meydana gelen ve 12 kişinin ölümüyle tüm ülkeyi yasa boğan yangın faciasının ardından yardım kampanyası başlatıldı.

Adana Seyhan Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasına Bodrum Belediyesi de destek olmak için çalışma başlattı. Kırtasiye, giyim ve  Bodrum Belediyesi Kadın Danışma ve Eğitim Merkezi (KADEM) Örgü Grubu üyesi kadınlar tarafından üretilen battaniyelerden oluşan 10  yardım kolisi hazırlanarak Seyhan Belediyesi’ne teslim edilmek üzere kargoya verildi.

Aladağ’da yaşanan acı olayın sonrasında Adana Seyhan Belediyesi ve Sosyal Belediyeler Akademisine katılan belediyelerin sosyal medya hesapları üzerinden “Adana Aladağ İlçemizdeki yavrularımız yardımlarınızı bekliyor” başlığıyla yayınladığı çağrıda, iletişim bilgileri ile birlikte şu ifadeler yer alıyor:

Adanacity ve Adana Çevirme Radar ile iş birliği içerisinde başlattığımız “Aladağ’a Destek” yardım kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz. Yeni veya kullanmadığınız kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye yardımlarınızı Seyhan Belediyesi Hayır Çarşımıza getirebilirsiniz. Getirmiş olduğunuz eşyalar, Belediyemiz tarafından temizlenip, paketlenip Aladağ ilçemize nakliyesi sağlanacaktır.

Adres: Adana Seyhan Belediyesi Döşeme Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 57 Posta Kodu: 01068 Seyhan/ADANA

Ayrıntılı Bilgi İçin: 432 74 74 Dahili: 1155 #AladagDestek

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu