GündemManşetSpor

SEVGİ İLE KARŞILANIYORLAR

Bodrumspor_taraftarlari (1)Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumsporlu taraftarlar gittikleri deplasmanlarda rakip takım taraftarları tarafından karşılanıyorlar.

Bodrumsporlu taraftarlar bu sene gittikleri Sarıyer ve Batman deplasmanlarında rakip takımın taraftar grupları tarafından karşılandılar. Ziraat Türkiye Kupası 2’inci Tur maçı için İstanbul’a giden Bodrumsporlu taraftarlar burada Sarıyerli taraftar grupları tarafından karşılandı. Bodrumsporlu taraftarlara Sarıyer atkıları hediye eden taraftarlar, Bodrumsporlu taraftarlara da başarılar dilediler.

Bodrumsporlu taraftarlar son olarak gittikleri Batman deplasmanında da sevgi ile karşılandı. Batman Petrol Spor A.Ş. taraftar grubu Yarasalar tarafından karşılanan Bodrumsporlu taraftarlar birlikte taraftar derneğine gittiler. Burada birlikte sohbet eden her iki takımın taraftarları daha sonra Batman sokaklarından birlikte dolaştılar. Karşılaşma boyunca da her iki takım taraftarları birbirlerine destek tezahüratları yaparken, maç sonunda da bir araya geldiler. Bodrumsporlu taraftarları bir an olsun yalnız bırakmayan Yarasalar, Bodrum’a dönecek taraftarlara çeşitli ikramlarda da bulundular.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu