GündemMagazinManşetSpor

11. FAMOUS CUP ÖDÜL TÖRENİ İLE SONLANDI

Bodrum-faomus cupSinema ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı Bodrum Famous Cup yelken yarışları ödül töreni ile sona erdi.

İki gün süren ve bir GSM şirketinin desteklediği, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından organize edilen 11. Famous Cup Yelken Yarışları tamamlandı.

Yelken sporunun tanıtımı amacıyla yapılan yarışlara Yonca Evcimik, Elif Ece Uzun, Gani Müjde, Özlem Kaymaz, Pınar Aylin, Berk Buğra Bahadır, Kemal Uçar, Levent Özçelik, Koray Bilici, Pelin Akil, Zeynep Mansur, Mehmet Coşkundeniz, Fulya Zenginer, Zeynep Beşerler, Bülent Çetinaslan, Billur Kalkavan, Anıl Altan, Bünyamin Sürmeli ve Uğur Kurul gibi tanınmış isimler de katıldı.

Bodrum açıklarında 30 tekne ile 300’e yakın yelkencinin katıldığı ve iki gün süren yarışlarda IRC 1 kategorisinde “Renault Farr Away” teknesi, Team Özonur, IRC 2 kategorisinde “Kum B” teknesi Cemre Metin ve ekibi, IRC 3 kategorisinde “Matador” teknesi Cüneyt Büyükuçak ve ekibi, destek sınıfı kategorisinde ise “Smyrna Sailing Fıçı” teknesi Zeynep Karadağ ve ekibi, IRC 4 kategorisinde “Blues 1” teknesi Mustafa Söyler ve ekibi, IRC genelde de Cüneyt Büyükuçak ve ekibi birinci oldu.

Dereceye girenlere ödülleri Marina Yacht Club’ta düzenlenen törenle verildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu