REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

idem

KAYMAKAMDAN BAYRAM MESAJI

bodrum time
KAYMAKAMDAN BAYRAM MESAJI
56
07 Eylül 2016 - 16:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dr.Mehmet GödekmerdanBodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Kurban Bayramı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir. Dini hayatımızda özel bir yere sahip olan Kurban Bayramı, millet olarak her yıl adeta yeniden kaynaşıp kucaklaşmamıza, birlik ve beraberliğimizin kuvvet bulmasına vesile olmaktadır.

Ailelerin, komşu, dost ve akrabaların karşılıklı ziyaretlerle bir araya geldiği, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın da gözetildiği bu özel günler, hiç şüphesiz milletimizin hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularını yoğun olarak yaşadığı günlerdir.

Her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk ve hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, muhtaç ve yalnız vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün gereğidir.

Kurban Bayramı’na; son günlerde yaşadığımız, milli birlik ve beraberliğimize, huzur ve barışımıza kasteden hain terör saldırılarında şehit verdiğimiz güvenlik güçlerimizin, yaralı gazilerimizin üzüntüsü ve burukluğuyla giriyoruz. Aziz vatanımız, huzur ve güvenliğimiz için en değerli varlıkları olan canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi asla unutmayacak ve unutturmayacağız.

Bu bayramda da kardeşlik duygularımızı pekiştireceğimize olan inançla; tüm İslâm âleminin Kurban Bayramını yürekten kutluyor; bayramın tüm insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT