GündemManşet

4. ULUSAL GENÇLİK KAMPINA FARKLI İLLERDEN 75 ÖĞRENCİ KATILIYOR

Bodrumda sosyal hizmet 4 ulusal genclik kampi (4)Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Sosyal Hizmet Gençlik Derneği tarafından “Sosyal Hizmet 4. Ulusal Gençlik Kampı” düzenleniyor.

Yalıkavak mahallesinde 29 Ağustos – 4 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenen kampta farklı illerden 75 öğrenci, akademisyen, sosyal hizmet uzmanı ve onur konukları bir araya geldi. Sosyal Hizmet Gençlik Derneği’nin düzenlediği kampa Bodrum Belediyesi ekipleri de lojistik destek sağlayarak kamp alanındaki ihtiyaçları gidermek üzere yardımcı oldu.

Etkinliğin üçüncü günü, onur konuğu Şevval Sam kamp alanında düzenlenen söyleşide katılımcılarla buluştu. Söyleşi, Sosyal Hizmet Gençlik Derneği Kurucu Genel Başkanı Yılma Gümüş, derneğin yeni dönem genel başkanı Ferhan Özge Demir ve kamp koordinatörü Ekin Şahin’in kamp hakkında bilgilendirmeleri ile başladı. Öğrencilerin soru-cevaplarıyla devam eden söyleşide dikkat çekilen en önemi nokta ise “Sosyal Hizmet”in de temel aldığı insan onuru, barış ve umuttu. Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yetkilileri ve belediye ekipleri de etkinlik boyunca katılımcıların yanında bulundu.

Keyifle geçen söyleşinin ardından Şevval Sam ile kamp alanı gezilerek, katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi. İçinde umudu, iyiliği ve insanlığı barındıran konuşmaların yapıldığı söyleşi, güzel dileklerle son buldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu