GündemManşetSpor

TEKİRDAĞ’DAN İKİ BİRİNCİLİKLE DÖNÜYORLAR

rodosto_kupasiBodrumlu yelkenciler Tekirdağ’da düzenlenen 2. Uluslararası Rodosto Kupasından birinciliklerle dönüyor.

Tekirdağ’ın Sülaymanpaşa ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Rodosto Kupasına 4 ülke 22 kulüpten 217 sporcu katılırken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Takımından optimist sınıfında kızlarda Nilüfer Aldinç, erkeklerde ise Kemal Ege Özgün birinci oldu.

  1. Rodosto Kupası, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu Tekirdağ Yelken İl Temsilciği ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü işbirliğinde 21-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilirken, Tekirdağ Yelken kulübü önünden denize açılan yelkenciler 3 gün boyunca birbirleriyle kıyasıya yarışırken B.B. Bodrumspor yelken takımından   Şimal Sarılar Laser 4.7 kızlarda ikinci, Elif Lena Kısa optimist junior kızlarda üçüncü ve Ataberk Erbaktaş optimist erkekler sınıfında sekizinci oldu.
  2. Rodosto Kupasında dereceye giren diğer sporcular ise sınıflarına göre şu şekilde;

Optimist erkekler sınıfında;

  1. Kemal Ege Özgün (Bodrumspor), 2. Emre Yılmaz (Ferdi), 3. Hüseyin Alp Çökmez( Sinop Karadeniz Yelken), 4. Berke Burhan Gündüz (Galatasaray), 5. Demir Dirik (Çeşme Yelken), 6. Arda Göreci ( İstanbul Yelken), 7. Ege Batmaz ( Sinop Karadeniz Yelken), 8. Ataberk Erbektaş (Bodrumspor), 9. Denis Dhaese ( Urla Yelken), 10. Bilge Kaan Kökten (Sinop Karadeniz Yelken).

Optimist kızlar sınıfında;

  1. Nilüfer Aldinç ( Bodrumspor), 2. Zülal Alev Erkan ( Tekirdağ Yelken), 3. Diana Markova ( Nesebar 2000 Bulgaristan)

Optmist Junior Erkekler sınıfında;

  1. Bulut Çanakçı (İstanbul Yelken), 2. Kuzey Kumlalı (Göztepe), 3. Yaman Aktolun (Çeşme), 4. Mustafacan Öztuncel (Urla Yelken), 5. Ateş Varol (Galatasaray)

Optimist Junior Kızlarda;

  1. Sinem Kalaycı (Sinop Karadeniz Yelken), 2. İlayda Şen (Tekirdağ Yelken), 3. Elif Lena Kısa (Bodrumspor)

Birinci Cherry Club Kupası;

  1. Arda Göreci (İstanbul Yelken), 2. Emre Yılmaz ( Ferdi), 3. Denis Dhaese ( Urla Yelken)

Laser 4.7 Overall;

  1. Ege Turan (Şişecam Çayırova), 2. Esma Adalı ( Sinop Karadeniz Yelken), 3. Neagu Petru ( Electria Bucuresti Romanya)

Laser 4.7 Kızlar;

  1. Esma Adalı ( Sinop Karadeniz), 2. Şimal Sarılar (Bodrumspor), 3. Gulamova Madina ( Kırgızistan Yelken)

Laser 4.7 Junior;

  1. Esma Adalı (Sinop Karadeniz), 2. Neagu Petru ( Electria Bucuresti Romanya), 3. Tan Poyraz Sencer ( Sinop Karadeniz)

Laser Radial Overall;

  1. Ayşenur Orhan ( Tekirdağ Yelken), 2. Buket Aslan ( İÇDAŞ), 3. Hilal Özsoy ( İÇDAŞ)

Laser Radial Kızlar;

Ayşenur Orhan (Tekirdağ Yelken)

Romanya, Kırgızistan, Bulgaristan ve Türkiye’deki 22 kulüpten 217 sporcunun katıldığı 2. Rodosto Kupası’nda dereceye girenler ödüllerini Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın elinden aldılar.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal