GündemMagazinManşet

PODYUMDA GÖZ KAMAŞTIRDILAR

Bodrumda Bahara Merhaba DefilesiAydın Çelebi’nin organizasyonunu düzenlediği “Bahara Merhaba” adlı ilk projesi Bodrum moda haftasında, ünlü mankenlerin yer alacağı bir defile ile gerçekleştirildi.

Ortakent-Yahşi Mahallesinde bulunan Lugga Boutique hotelde podyuma çıkan mankenler arasında Özge Ulusoy, Elif Ece Uzun, Acelya Kartal ve Tuğba Karaca gibi ünlü isimler giydikleri kıyafetlerle adea göz kamaştırdı.

Fatih Ömerciklioğlu’nun kareografisini yaptığı defilede Ledy Fiore’ye ait tasarımlardan oluşan bir birinden güzel abiye kıyafetler tecrübelei mankenler tasarından başarıyla podyumda sergilendi.

Moda dünyasından bazı ünlü isimlerin izleyici olarak bulunduğu Bahara Merhaba defilesini çok sayıda basın mensubu takip etti.

Defileyi izleyenler arasında yer alan, podyumların eski güzeli, bazı dizi ve filmlerde de rol alan Polanyalı Tatsyana Tsvikeviç, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bodrum ile ilgili sorulan bir soru üzere konuşan Tsvikeviç yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bodrum her sene daha pahalı oluyor. Birçok insanın bu konuda şikayetleri var. Onun için buraya gelecek insanları ve yerli esnafı düşünerek hareket edilmesi gerekir. Dün bir otelde acıktık bir şeyler yiyelim dedik, beş parça tavuk, bir salata ve içeceğe bir otelde 70 lira para verdik. Yazık günah yani. 7 senedir yurt dışında tatil yapıyorum. Bodrum’a gelmiyorum. Çünkü yurt dışında bir hafta tatil yaptığınız parayla Bodrum’da ancak bir gün tatil yapabiliyorsunuz” dedi.

Polanyalı Tatsyana Tsvikeviç’e Türkiye ile Rusya arasındaki uçak krizini soran bir gazeteciye cevap veren eski manken şunları söyledi:
“Herkes beni Rus sanıyor, ben Polonyalıyım. Bu konuda konuşmak istemiyorum ama umarım güzel bir şekilde işler yoluna girer” dedi.

Podyumdan önce kameraların karşısına çıkan ünlü manken Özge Ulusoy gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aşk hayatının gayet yolunda gittiğini ifade eden ünlü manken Bodrum’u çok sevdiğini ve yaz aylarında burada vakit geçirdiğini söyledi.

Yaklaşık bir saat süren defilenin finalinde Özeg Ulusoy giydiği gelinlikle izleycilerden büyük alkış aldı. Defile sonunda, organizasyonlara destek verelere plaket takdim edildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu