Gündem

Başkan Kocadon Cemevi inşaatını inceledi

Bodrum cemevi insaati (3)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, yapımı devam eden Cemevini ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıl şubat ayındaki Bodrum Belediyesi Olağan Meclis Toplantısında ibadet yeri olarak Cemevlerinin belediye tarafından yaptırılması ve diğer ibadet yerlerine tanınan haklardan yararlanmaları hususunda alınan kararın oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından devam eden Cemevi inşaatının çalışmalarında sona gelindi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cemevi inşaatını ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasını planladıklarını ifade eden Başkan Kocadon, “Alevi vatandaşlarımızın ibadetlerini yapabilmeleri için belediye olarak yapımını üstlendiğimiz Cemevini çok yakın bir süre sonunda hizmete açacağız. Bodrum Belediyesi olarak, halkımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz. Çünkü onların huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak, biz yöneticilerin en büyük görevlerinden biri.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu