Kültür SanatMagazin

Ödüllü Eserler Görücüye Çıkıyor

11’inci Turhan Selçuk Karikatür Yarışması Sergisi 8 Ekim’de

 

Bu yıl on birincisi düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’nda ödül kazanan ve sergilenmeye değer görülen eserler 8 Ekim 2021 Cuma günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sergilenecek.

Milas Belediyesi tarafından Turhan Selçuk adına her yıl gerçekleştirilen, bu yıl birinciliğini Türkiye’den Oğuz Demir’in kazandığı yarışmanın seçici kurulu, ikincilik ödülünü İran’dan Mohsen Jafari’ye, üçüncülük ödülünü ise Ürdün’den Osama Hajjaj’a verdi.

Çeşitli kuruluşların başarı ödülü verdiği eserlerin yanı sıra sergilenmeye değer görülen eserlerin de yer alacağı sergide Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de çalışmalarını sürdüren Milas’ın genç karikatürcülerinin çalışmaları da yer alacak.

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ın “Uluslararası bir marka” diye tanımladığı Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması Sergisi’nin başlama saati 17:00 olarak açıklandı.

Serdivan escort bayan

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu