GündemHayatManşet

POLİSLERDEN ŞEHİT YAKINLARIYLA İFTAR

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü-İftarBodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan polisler Bodrum’da yaşayan şehit ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde buluştu.

Gümbet Mahallesi’nde hizmet veren Royal Arena Otel’de gerçekleşen iftar yemeğinde Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polisler şehit ve gazi yakınları ile samimi bir sohbet gerçekleştirerek onların sorunlarını dinledi.

Yemekte basın mensuplarına açıklama yapan Bodrum İlçe Emniyet Müdür yardımcısı Mehmet Fahrettin Gönbe şunları söyledi:

“Fedakârca ülkemiz için, bayrağımız için çekinmeden canlarını vermiş şehitlerimizin ve düşünmeden öne atlayarak yaralanmış, sakat kalmış gazilerimizin yakınları beraber bu mübarek günde bir arada olmak istedik. Biz her zaman onlarla beraber olmak için çaba sarf ediyoruz. Önemli günlerde de bir araya gelmek güzel oluyor. Onları hatırladığımızı, onlarla birlikte olduğumuzu ve onların bir evladı olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu vesileyle Bodrum Emniyet Müdürlüğü olarak bir iftar programı düzenledik.”

 

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu