AMİRAL TURGUTREİS İLKOKULU’NDA SEVGİ DOLU DAKİKALAR

DSCF4312Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon okul gezilerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Turgutreis beldesinde bulunan Amiral Turgutreis İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u okul müdürü Şadi Şahin ve ortaokul müdürü Selçuk Bar, okul öğretmenleri ve öğrenciler büyük bir sevgiyle karşıladılar.

Ziyaretinde sınıfları tek tek dolaşan Başkan Mehmet Kocadon öğrencilerle sohbet edip dersleri hakkında konuştu, kendi öğrencilik yıllarından anılarını anlattı. Keyifli dakikalar geçiren öğrenciler Başkan Mehmet Kocadon’u görmek ve tanımaktan büyük sevinç duyduklarını O’nu çok sevdiklerini söylediler. Öğretmenlerle ve okul müdürleriyle de görüşen Başkan Mehmet Kocadon, eğitim için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, bu konuda çok hassas olduğunu ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını dile getirdi.

Daha önce Bodrum belediyesi tarafından okul için yapılan bazı bakım onarım çalışmaları için teşekkür eden okul müdürlerinin diğer taleplerini de notlarına ekleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ilgili birimlere talimat vererek çalışmaların biran önce başlatılmasını istedi.

Ziyaret sevgi gösterileri içinde son buldu.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>