MURAT NACİ YAVUZ’DAN ADAYLIK BAŞVURUSU

DSC_0150Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında yapılan basın toplantısı ile 10 yıldır Ak Partiye gönül verdiğini ve çeşitli görevlerde hizmet verdiğini söyleyen Murat Naci Yavuz belediye başkan aday adaylığı için müracaatını yaptı.

Basın toplantısına, İlçe Başkanı Akif Demiröz, bazı yönetim kurulu üyeleri ve daha önce belediye başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Server Yazgan katıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan başkan Akif Demiröz, 1 Kasım günü saat 17.00 ye kadar adaylık müracaatlarının devam ettiğini hatırlatarak şunları söyledi;
“Son günlere gelindikçe müracaatlar yoğunlaşarak devam ediyor. Biz Bodrum’u bütün beldeleriyle mahalleleriyle temsil edebilecek bir listenin en iyi şekilde hazırlanması için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu kapsamda da bir arkadaşımız daha belediye başkalığı için adaylık müracaatında bulunuyor. Kendilerine şimdiden hayırlı olsun diyorum” dedi.

Akif Demiröz’ün ardından söz alan yeni aday adayı Murat Naci Yavuz konuşmasına geçmiş dönemde parti içinde üstlendiği görevlerinden bahsederek başladı.

Murat Naci Yavuz, ” Partimizin kuruluşundan buyana aktif siyasette yer almaktayım. İl Başkan yardımcılığı yaptım, bir önceki dönemde belediye başkan aday adaylığı süreci yaşadım ve ayrıca parti teşkilatlarımızın eğitilmesi çalışmalarına katıldım. Bodrumumuzun bu güne kadar yapılamamış hizmetlerini yapabilmek, kırık dökük hale getirilen, nüfus itibariyle şehir görünüş itibariyle bir taşra görüntüsünden asla ayrılamayan Bodrum’u, gayri safi milli hasılaya %1,5-2 nispetinde katkı veren Bodrum’u bir şehir havasına getirebilmek için hepinizin huzurunda Ak Partiden Bodrum Belediye Başkan aday adayı olduğumu açıklıyorum” dedi.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>